Chci vědět více

Pro koho jsou taneční určeny

Kurz je určen především pro skauty a jejich přátele, kteří se chtějí naučit tančit základy standardních a latinskoamerických tanců. Nepředpokládáme žádnou předchozí znalost, vše budeme učit od základů.

Pro skauty (rovery) ve věku od 16 do cca 25 let máme zvýhodněnou cenu – níže na stránce

Protože tanec je sport párový, je vhodné přihlásit se minimálně v páru. V lepším případě ve skupině (třeba s celým kmenem). V partě je to větší sranda!:-)
Pokud jste sami, nevadí! Můžete využít náš seznamovací formulář.

Jaký bude program

V průběhu šesti týdnů se každý pátek naučíš dva nové tance (a zopakuješ si dva tance z minulé hodiny).

Předběžný program je tento:

16. září  blues, waltz (základy)
 23. září  rumba, foxtrot (základy)
 30. září  valčík, cha-cha (základy)
 7. října  jive, waltz (pokračování)
 14. října  rumba, foxtrot (pokračování)
 21. října  valčík, cha-cha (pokračování)

Po konci vedeného programu (v 19:30) bude minimálně 30 minut na volné dotancování. V tomto čase si můžete zatancovat dle libosti. Můžete si zopakovat naučené kroky a požádat kteréhokoliv zkušeného tanečníka o případnou pomoc.

Co na sebe

Žádné kvádro, rukavičky, velká večerní, ani garde není potřeba.
Příjď oblečen(a) tak, aby jsi se cítil(a) příjemně…a bylo to příjemné i partnerovi(ce).
Podmínkou jsou boty na přezutí do tělocvičny! Mohou to být i čisté tenisky, které pro tento kurz bohatě stačí.
Podrobnosti o taneční obuvi si můžeš přečíst v našem článku V čem tančit.
Jak to u nás vypadá, jaký dress code se nosí, si můžeš prohlédnout např. na fotografiích z jedné z hodin.

Kolik to bude stát

Uzávěrka přihlášek proběhne 9. září!
Poplatek budeme vybírat na první hodině 16. září.

Běžná cena činí 300,- Kč na osobu za všech šest pátků
Zvýhodněná cena pro skautský teenagerovský pár číní 200,- Kč za pár pro všech šest pátků.
Cena 200,- Kč je určena pouze celým párům, ve kterých je alespoň jeden registrovaný skaut mladší 20 let a nikdo z páru dříve skautské tancování nenavštěvoval.