O soustředění

Soustředění není akce, kterou by někdo pořádal pro někoho, ale akce, kterou si „účastníci“ pořádají sami pro sebe. Úspěch je tedy závislý na každém z nás. Každý se může zapojit a přispět.

Nejedná se o klasické (sportovní) taneční soustředění, ale spíše o prodloužený „stmelovací víkend“ skautského tancování, kde můžeme:

• strávit spolu více než jeden večer
  • kam můžeme s sebou vzít svoje partnery/ky, kamarády/ky, případně manželky a děti:-)
  • kromě tancování si udělat i nějaký kratší výlet, nebo podniknout nějakou jinou aktivitu
  • pozvat nějakého externího „trenéra“
V posledních třech letech se tohle všechno povedlo. A musím přiznat, že se na parketě strávilo daleko více času, než jsem původně čekal.

Dobrou představu vám pomůžou udělat tyto fotografie.

Před soustředěním společně vybíráme (přibližně) čtyři tance, kterým se na místě potom důkladně věnujeme. Každý tanec se pak většinou v jednom tanečním bloku vyučuje a v následujícím dni opakuje. (pokud se dohodneme jinak, uděláme to jinak)

Místo

Soustředění začne ve středu večer a skončí nedělním obědem. Zázemím nám bude Hotel Krásná Vyhlídka, kde jsme byli i v minulých letech. Mapku máme tady.

Hotel Krásná Vyhlídka je v obci Javorník. Nelekněte se ale slova „hotel“, je to spíše větší penzion:-) Pro nás má tyto výhody:

• součástí hotýlku je vlastní společenský sál s parketem 16×8,5 m (sál je skutečně velmi útulný a o tancování si vyloženě říká)
  • celý objekt (vyjma restaurace) budeme mít  sami pro sebe
  • budeme mít zajištěnou plnou penzi, zázemí tedy ideální
  • jede sem přímý autobus z Prahy
  • je zde místnost, ve které jde udělat hernu pro děti

Termín

od středy 15. do neděle 19. listopadu 2017 (ve čtvrtek je státní svátek, na pátek bude potřeba dovolená)

2160,- Kč (cena ubytování s plnou penzí, cena nezahrnuje nápoje k jídlu)
48,- Kč (rekreační poplatek)
cca 160,- Kč náklady na společné výdaje (společné vody do sálu a čaje)
cca 200,- Kč až 400,- Kč  na trenéra – po dohodě s včas přihlášenými účastníky. Cena neobsahuje dopravu a nápoje. Jízdenka na autobus (zpáteční) stojí cca 300,- Kč.

Další informace

Na podrobnosti se můžete optat kohokoliv z pořadatelů, nebo libovolného účastníka z minulých let:

Bára a Vobo (s dětmi), Martin Koller, Vanda, Blanka U. a Michal, Cham a Kuba, Janík, Vašek, Katka, Jirka R., Filip, Lucka K., Kulda a Gazela,  Olda a Radka (s dětmi), Jindra a Anička (s dětmi), Extráč a Eliška, Kalich a Iveta, Myš, Hvězdář, Dana, Martina P., Filip, Karkulka, Eva, Lukáš, a další..