O soustředění

Soustředění není akce, kterou by někdo pořádal pro někoho, ale akce, kterou si „účastníci“ pořádají sami pro sebe. Úspěch je tedy závislý na každém z nás. Každý se může zapojit a přispět.

Nejedná se o klasické (sportovní) taneční soustředění, ale spíše o prodloužený „stmelovací víkend“ skautského tancování, kde můžeme:

• strávit spolu více než jeden večer
  • kam můžeme s sebou vzít svoje partnery/ky, kamarády/ky, případně manželky a děti:-)
  • kromě tancování si udělat i nějaký kratší výlet, nebo podniknout nějakou jinou aktivitu
  • pozvat nějakého externího „trenéra“
V posledních třech letech se tohle všechno povedlo. A musím přiznat, že se na parketě strávilo daleko více času, než jsem původně čekal.

Dobrou představu vám pomůžou udělat tyto fotografie.

Před soustředěním společně vybíráme (přibližně) čtyři tance, kterým se na místě potom důkladně věnujeme. Každý tanec se pak většinou v jednom tanečním bloku vyučuje a v následujícím dni opakuje. (pokud se dohodneme jinak, uděláme to jinak)

Na podrobnosti se můžete optat libovolného účastníka z minulých let:

Bára a Vobo (s dětmi), Martin Koller, Vanda, Blanka U. a Michal, Cham a Kuba, Janík, Vašek, Katka, Jirka R., Filip, Lucka K., Kulda a Gazela,  Olda a Radka (s dětmi), Jindra a Anička (s dětmi), Extráč a Eliška, Kalich a Iveta, Myš, Hvězdář, Dana, Martina P., Filip, Karkulka, Eva, Lukáš, a další..