Vstupenky

Společenský večer připravujeme sami pro sebe…

Společenský večer není ziskovou akci, ceny vstupného jsou stanoveny tak, aby pokryly náklady na pronájem prostor a kapelu.
Abychom zachovali i v menších prostorách dobré podmínky k tanci i posezení, byli jsme nuceni počet vstupenek omezit na 160 kusů.

Cena vstupenky je 250,- Kč

Vstupenky budou v prodeji od 1. prosince

Co tvoří cenu vstupenky?
46% – nájem sálu
32% – kapela
11% – OSA
11% – ostatní výdaje

Jak získat vstupenky?

Na Skautském tancování

Každý pátek od 18:00 do 20:30 na Skautském tancování
ZŠ nám. Svobody 2, Náměstí Svobody 2, Dejvice, viz. stránky Skautského tancování

Prostřednictvím ORJ

Zástupci vašich středisek vám mohou pro střediska Prahy 2 zakoupit lístky hromadně na prosincové nebo lednové okresní radě.

Online prodej

Na email tancovani@skaut.cz nám napište, kolik lístků chcete, pošleme Vám číslo účtu a podrobnosti k platbě. Po zaplacení pak budou lístky připraveny k vyzvednutí u vstupu na ples nebo zaslány na tvůj email.

Bazar vstupenek

Pokud se dostanete do situace, že nebudete moci využít vstupenky sami, nebo budete uvolněné vstupenky shánět, můžete je nabídnout v bazaru vstupenek.

V bazaru jsou momentálně nabízeny nebo poptávány tyto vstupenky: