Předtančení na Skautský ples 2014

Každoroční nácvik předtančení se blíží, pojďte se s námi přenést do latinské Ameriky začátku minulého století a prožít si taneční příběh nesvázané radosti z tance, tanečního vábení, flirtování, smutnění i šťastného konce na známé populární písně muzikálové Abby, Toma Jonese, Billa Witherse, Michaela Jacksona, Queen a dalších.
Nejste ještě rozhodnuti zda chcete předtančení tančit? Žádný problém! Přijďte na první dva tréninky předtančení a naučte se s námi nové zajímavé prvky do latinsko-amerických tanců. Na dvě úvodní setkání jsou zváni všichni bez rozdílu!
Skautský ples, pro který předtančení připravujeme, se koná 18. 1. 2014.
Tréninky jsou každý pátek od 20:30 až 21:30. Začínáme v pátek 8.11, úvodní dvě hodiny jsou “seznamovací”. Přijďte se nezávazně podívat. I přesto, že ještě nejste zcela rozhodnuti, chcete si to vyzkoušet, prosím přihlaste se. To, že váháte, prosím napište do poznámky v přihlašovacím formuláři.
Je důležité, abyste se většiny tréninků byli schopni zúčastnit (jedna nebo dvě absence samozřejmě nevadí). Jako každý rok, jeden den o víkendu před plesem, pravděpodobně 11.1. nebo 12.1., proběhne “soustředění”, kde předtančení dopilujeme.
Přihlašovat se můžete v párech i jednotlivě. Z volných partnerů a partnerek vám pomůžeme vytvořit páry.
Pro přihlášení využijte
Malá ochutnávka hudby, na kterou se můžete těšit
http://www.youtube.com/watch?v=k80AjpU_Iz0


A kdybyste se chtěli podívat jak jsme si to užili v předchozích letech, na našem Facebooku jsou videa z minulých předtančení (https://www.facebook.com/skautsketancovani)
Těšíme se na vás.
Helča (Zebra) a Martin