Gala parket – Gala párty

Stát se mistrem republiky ve společenském tanci nebylo nikdy snazší!
25. února pořádá Skautské tancování (ve spolupráci s http://www.skaut.cz/kmendospelych/) mistrovství České republiky ve společenském tanci skautských amatérských tanečních párů spojené s večerní tančírnou pod názvem Gala parket – Gala párty.
Gala parket (taneční soutěž)
Soutěž je určena pro každého, kdo tancuje s chutí a pro radost. Nepůjde o žádné výkonnostní tancování či množství tanečních figur, ale o příležitost setkat se a zasoutěžit si s podobně založenými skautskými tanečníky z celé republiky.
– Můžete si vyzkoušet taneční soutěž, i když netancujete závodně
– Výkon bude hodnotit porota složená nejen z tanečníků
– Zažijete atmosféru taneční soutěže v přátelském duchu
– Nezůstane jen u soutěžních tanců, na soutěž naváže večerní tančírna
Cílem akce není „machrovat” na ostatní, ale pohodově si zatancovat a zkusit si v tanci zasoutěžit. Hodnotit však nebudeme pouze taneční dokonalost, ale i takové věci jako souznění v páru, ohleduplnost na parketu, nasazení pro tanec apod. Uspět může prostě každý bez ohledu na to, jak dlouho tančí či jaké taneční výkonnosti dosahuje. Podrobný popis toho, jak bude soutěž vypadat, najdete na: https://tancovani.skauting.cz/ostatni-akce/gala-parket/gala-parket-2012/
Gala párty (večerní tančírna)
Po odpolední taneční soutěži budeme volně pokračovat večerní tančírnou, která bude otevřena i pro nesoutěžící.
Tančírna bude proložena finálovými tanci všech tří soutěžních kategorií. Zároveň se můžete těšit na taneční ukázky výkonnostních tanečníků. Gala parket – Gala párty proběhne 25. února 2012 v divadelním sále v Emauzích (Praha 2).
Podrobné informace najdete na webu: https://tancovani.skauting.cz/ostatni-akce/gala-parket/gala-parket-2012/
nebo v pozvánce
Budeme rádi, když se akce nejen zúčastníte, ale pomůžete nám i s její propagací!