Předtančení pro Skautský ples 2009

Stejně jako v minulých letech budeme i letos připravovat předtančení na Skautský ples 2009.
Smyslem předtančení není podat výkon na vysoké taneční úrovni, ale ukázat, že hezky tancovat může každý, kdo jen trochu chce. Předtančení je připraveno tak, aby ho mohl nacvičit každý z vás, takže se nemusíte bát, že na to nemáte.:-)
Odměnou vám bude kromě radosti, že jste to zvládli, i to, že si cíleně zdokonalíte tance, které budeme letos předtančovat.
O jaké tance se bude jednat a na jakou hudbu, to se můžete dočíst v tomto článku, pokud jste registrovaní uživatelé. (a nešiřte to;-) )
O předtančení můžete diskutovat v
Nacvičování bude probíhat poslední hodinu každý pátek, nebo od půl deváté do půl desáté, pokud budete moci. Když se ukáže, že v nějakém termínu nebude moci větší počet účastníků, tak v daný den nácvik zrušíme. Kromě pátků bude v lednu ještě jeden den o víkendu soustředění. Termín budeme hledat až s přihlášenými páry.
K nácviku předtačení se přihlasíte tak, že ťuknete na tlačítko Přihlášení na akci v hlavičce tohoto článku a přihlásíte se. Pak zvolte režim Po párech a vyznačte, v jaké termíny můžete nacvičovat. Můžete se hlásit i samostatně