Tančírna Z Prahy VIĎ

V sobotu 18. října probíhá v Praze akce Z Prahy VIĎ, do které se naše Tancování také zapojuje.
Pro tuto akci budeme odpoledne od 15 do 17 hodin v klubovně Bořivojova 27 pořádat takovou malou “tančírnu”:-)
Popis cesty do klubovny najdete na webu střediska Gatagéwa, cituji:
Adresa klubovny je Bořivojova 27, 130 00 Praha 3 Spojení je tram č. 5, 26, 9, autobus č. 136 – zastávka Olšanské nám., odtud jdete kousek Ondříčkovou ulicí směrem k bývalému supermarketu Julius Meinl, nyní Albert (k TV Věži). Na rohu Bořivojovy ulice je dům s restaurací. Ve dvoře domu č. 27 je patrový domeček a v něm naše klubovna. Zvoňte na zvonek s nápisem Skaut. Nebo metrem ?A? na Náměstí Jiřího z Poděbrad, projít kolem školy a Ondříčkovou ulicí dolů směrem k Olšanskému náměstí.
Mám představu dvouhodinovky, ve které budeme hrát latinskoamerické tance (jiné se totiž do klubovny asi nevejdou:-) )a při kterých si budou moci příchozí účastníci zatancovat, nebo se je naučit.
Rád bych, aby se nám podařila vytvořit stejně pohodová atmosféra, jaká v pátky bývá. Představuji si to tak, že si budeme v klidu tancovat a když někdo přijde, tak se mu budeme všichni věnovat.
Cílem je ukázat, že s námi může chodit tancovat skutečně každý, kdo na to má chuť. Hosty tančírny si tedy budeme (si budete 😉 ) postupně rozebírat a budete na ně hodný.:-)
…a když by náhodnou nikdo nepřišel, tak se sami utaháme “do bezvědomí”.
Kdo do toho půjde s námi, nechť se zaregistruje (odkaz “Přihlášení na akci..” v hlavičce tohoto článku). Budu rád, když vás přijde hodně.
Olda