Předtančení 2008 – představení

Letošní předtančení bude na téma Shrek!
Předtančení jak dělané pro ty z vás, kteří plují po parketě jako princezna Fiona i pro ty, kteří se při tanci cítí nešikovní jako zelená obluda.
Hudbu k předtančení si můžete stáhnout na našich stránkách. Rytmy se střídají v tomto pořadí: po písni na úvod zazní waltz, valčík, jive, pár taktů tanga a poté už jen píseň na odchod.
Pokud se rozhodnete se na předtančení podílet, je nutné zúčastnit se nácviků, které budou probíhat od 23.11. vždy od 20 do 21h ve Štěpánské. V lednu se pak bude konat soustředění, tedy den, který si vyhradíme celý jen na nácvik. Účast na tomto nácviku je povinná, neboť se zde udělá nejvíce práce.
Předtančení představíme na skautském plese Prahy 2, který se koná 19.1.2008.
Dámy a pánové, neváhejte se přihlásit na předtančení na našich stránkách. Naučíte se něco nového, užijete si zábavu s vymýšlením kostýmů i trému před plesem. Nemusíte se hlásit v páru, určitě se najdou i osamělí tanečníci opačného pohlaví. Prosím hlaste se nejpozději do 24.11.2007